Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 6 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 3

palqa
 
Na bloga Michaliny www.stook-pook.blogspot.com/ natknęłam się już dość dawno, ale bardzo często do niego wracam. Uwielbiam jej niewymuszony, trochę grungowy, trochę hipisowski styl :) Na zdjęciach pokazuje siebie jako zwykłą dziewczynę, bez durnego pozowania jak do Vogue'a. Widać, że ma duży dystans do siebie. Dziwi mnie tylko, że jest tak mało znana. Może wynika to z tego, że nie mieszka w Polsce.

stook8.JPG


stook.JPG


stook5.JPG


stook4.JPG


stook3.JPG


stook2.jpg


stook1.JPG


stook6.JPG


stook10.JPG


stook11.JPG


stook12.JPG


stook13.jpg


stook9.JPG


stook7.jpg
  • awatar BrightLove: Świetna jest! Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam, ale teraz chyba bardziej zainteresuję się jej osobą :) zapraszam do mnie ;)
  • awatar ciasteczko228: martensy 3 i 5 zdjęcie *-*
Pokaż wszystkie (2) ›
 

palqa
 
Rozumiem, że można mieć własny styl i nie przejmować się, co mówią inni ludzie, tylko ubierać się jak się czuje. Rozumiem, że można robić sobie krzywdę takimi stylizacjami, jak ta poniżej :
wasze-stylizacje2.jpg


Ale dlaczego krzywdzimy przy okazji innych? :P Tę panią zobaczyłam dziś na portalu Zeberka.pl. Dziewczyny/blogerki wysyłają tam zdjęcia ze swoimi stylizacjami. Zdziwiło mnie to, że osoba, która kompletnie zniszczyła swoją sylwetkę, doradza innym kobietom w co mają się ubrać. Za długa tunika, która sprawia, że nienaturalnie wydłuża się tułów. Latynoska falbana na dole , dwa grube łańcuchy, chanelka z kolejnym łańcuchem, buty skracające nogi i na deser zebra na bluzie. Ufff... Osobno te rzeczy wyglądałyby okej, ale razem po prostu masakra.
  • awatar want-to-be-skinny: tunika wydłuża tułów, przez co też skraca nogi. a szkoda, bo dziewczyna ładna, mogłaby zadbać o siebie ^^
  • awatar Ondiblondii: @ Super :* zapraszam do mnie
Pokaż wszystkie (2) ›