Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 5 marca 2014

Liczba wpisów: 2

palqa
 
Wczoraj byłam w Stradivariusie i widziałam bardzo fajne koszule :) Dokładnie to zakochałam się w jednej z nich (pierwsze foto). Tkanina, z której są wykonane nawet nie jest taka tragiczna,można powiedzieć całkiem sympatyczna dla ciała, bo zwiewna i delikatna :) Cena też przystępna. No cóż.. muszę się zastanowić :D
stradi4.jpg


stradi.jpg

stradi6.jpg

stradi3.jpg

stradi5.jpg

stradi1.jpg

stradi2.jpg
Pokaż wszystkie (8) ›
 

palqa
 
Od razu na wstępie zaznaczę: nie, nie jestem zazdrosna. Cieszy mnie fakt, że w Polsce można osiągać sukcesy. Ale! No właśnie, zawsze jest to niesforne "ale".
Cleo, bo to o niej będzie tu mowa, stała się popularna dzięki piosence "My Słowanie", którą nagrała razem z Donatanem. Przyznam się, że lubię tę piosenkę (każdy ma jakieś słabości). Nie o utworze będzie tu jednak mowa. Buszując w internecie natknęłam się na artykuł o naszej słowiańskiej piosenkarce, z którego dowiedziałam się, że wypuściła swoją linię ubrań.

cleo2.jpg

cleo1.jpg

cleo.jpg


Powiem tak, bardzo cenię sobie ludzi, którzy są kreatywni, oryginalni, twórczy i tak dalej. To co widzę na zdjęciach powyżej to żenada. Folklor, który przebija się od czasu do czasu w modzie. Nic odkrywczego. Nic od siebie. Bluza z modną naklejką. Oczywiście mama Cleo "pomagała jej przy doborze tkanin (czyli bawełny)i rozwiązań krawieckich". Ach te mamuśki, bez nich połowa blogerek i jak widać projektantek/piosenkarek by nie istniała ;) Ceny dla mnie zabójcze jak na zwykłą bluzę (149 zł, 189zł), ale kto bogatemu zabroni.
Klip był niesamowicie popularny, to wyciskamy z tego ile się da. No cóż, ja mogę pogratulować tylko przedsiębiorczości. Podobno ciuchy świetnie się sprzedają. Zobaczymy, co będzie dalej.
Pozdro :)
  • awatar _Wyindywidualizowana_: O rany ,ale super ja chce taka bluzę lub bluzkę :)
  • awatar Jestem Arielka: Te ciuchy są takie zwykłe, że aż szkoda ;/ spodziewałam się czego fajniejszego ;/ za to fryzurkę ma obłędną
  • awatar KimiB: Naiwni wszystko kupią ;)
Pokaż wszystkie (9) ›