Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 24 maja 2013

Liczba wpisów: 1

palqa
 
Jak byłam młodsza nosiłam czapki różne i śmieszne nawet czasem. Jak byłam starsza - gimnazjum- nie nosiłam czapek ani różnych ani śmiesznych, bo to była żenada i żal ;) Dziś jestem trochę mądrzejsza i już nie wstydzę się nosić czapek, bardzo je nawet lubię, ale raczej w zimę, a nie w lato. Jedynym wyjątkiem jest tak zwany 'bad hair day' wtedy chętnie założę sobie taką czapę i mam ( mówiąc modnym językiem ) wydziergane na wszystko.
Czapki z daszkiem nosiłam w lato, żeby nie dostać udaru, a teraz nie noszę, bo to nie mój styl. Doceniam jednak wkład świata mody, który wziął się za tę część garderoby i postanowił udekorować ją na swoją modłę. Jak im poszło możecie zobaczyć wchodząc na strony Boy London, Kenzo czy Choies.
 Dlaczego o tym mówię? Zabawa modą jest fajna, ale gdy widzę elegancko ubraną kobietę z taką czapą na głowie to sory. Albo inny przykład. Gorące, letnie popołudnie, a biedna dziewczyna w wełnianej czapie...Zabawa nie powinna być na siłę, prawda? Warto się czasem zastanowić zanim wyjdzie się z domu, czy aby na pewno nie wygląda się jak mała dziewczynka. Wszystko jest dla ludzi, ale jakiś zdrowy rozsądek, a może po prostu lusterko niektórym by się przydało:) Pozdro:*
 Ostatni wpis 12 dni temu...jeszcze trochę, do obrony i będę miała więcej czasu :)


cap.jpeg


cap11.jpg


cap10.jpg


cap9.jpg


cap8.jpeg


cap7.jpeg


cap6.jpeg


cap5.jpeg


cap3.jpeg


cap2.jpeg


cap1.jpeg


cap4.jpeg
  • awatar nołnormal ;3: genialne zdjęcia ! / wpadnij ! i skomentuj ostatni wpis ! ♥ pozdrawiam ; *
  • awatar bonaizabela: zgadzam się z Tobą, niektórzy za bardzo podążają za modą i w ciepły, letni dzień wyskakują w czapach, śmieszne to :-) pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba :-)
  • awatar Alice in Wonderland 007: Ponoć ja dobrze wyglądam w czapkach a to dobrze bo mi się podoba jak ktoś nosi :)
Pokaż wszystkie (3) ›