Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 22 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 2

palqa
 

blue17.jpg


blue10.jpg


blue13.jpg


blue8.jpg


blue2.png


blue.jpg


blue1.jpg


blue12.jpg


blue16.png


blue3.jpg


blue9.jpg


blue4.jpg


blue14.jpg


blue7.jpg


blue6.jpg


blue18.jpg


blue19.jpg


blue15.jpg


blue11.jpg


Wczoraj zakończył się Fashion Week Poland: Jesień/Zima 2013/14. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić dziś o tym wpis, a najpóźniej jutro. Śledziłyście polski tydzień mody? :)
  • awatar Alice in Wonderland 007: kocham ten kolor mięty jest genialny
  • awatar Lady.Eccentric: świetne inspiracje! miętowy to śliczny kolor, mam nadzieję,że więcej tego koloru pojawi sie w mojej szafie :) Zapraszam do siebie :)
  • awatar Zołza ^^: HM bluzeczki :D
Pokaż wszystkie (3) ›
 

palqa
 
Ósma edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland już za nami. W tym roku to największe modowe wydarzenie W Polsce odbyło się w dniach 17-21 kwietnia. Projektanci pokazali swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2013/14.

Co królowało na wybiegu?
Stonowane kolory : beże, biele, czerń, szarości, brązy, granaty oraz brudne róże.
Proste, geometryczne formy. Sportowy luz wymieszany z elegancją.

Kto najbardziej zawiódł?

Łukasz Jemioł. Nuda, nuda, nuda. Casulowe propozycje od jednego z najbardziej docenianych projektantów w naszym kraju to chyba trochę za mało jak na tydzień mody. Sportowe fasony i zgaszone kolory to żadne innowacje. Portale i czasopisma modowe nie szczędzą pochwał dla Jemioła, ale ja mogę się tylko domyślać dlaczego tak jest ;)


Fashionweek3.jpgCzy ktoś pomylił pokazy?

Tak. Natalia Jaroszewska. Nie wiem gdzie na co dzień mieszka projektantka, ale chyba nie w naszym klimacie, gdzie wiosna budzi się do życia w połowie kwietnia. Widzimy piękne, klasyczne suknie. Nie ma ani jednego płaszcza, płaszczyka, kurteczki nawet. W zaprezentowanych sukienkach nawet pod grubym paltem byłoby nam zimno. Kolekcja nietrafiona.


Fashionweek7.jpgCo ja robię tu?

O ile wyżej wspomniana projektantka zapomniała zabrać grubsze tkaniny z pracowni, o tyle Slava Zaitsev okazał się panem z zupełnie innej bajki. Ale czy gorszej? Rosyjski przepych, bogactwo kolorów i tkanin być może kompletnie odbiegało od szarych, basicowych projektów polskich projektantów, ale to wcale nie sprawiło, że jest źle.

Fashionweek27.png


Moi faworyci.

Charlotte Rouge - za konsekwentny, rockowy styl.


Fashionweek11.jpg


Nick-Nack - za gotowe do noszenia sportowe sukienki, w których wygląda się mega kobieco oraz staranne wykończenia.


Fashionweek15.jpgAgata Wojtkiewicz - za kolory i ciekawe pikowania. Tym mnie projektantka przekupiła, bo kroje pozostawiają wiele do życzenia.


Fashionweek19.jpgMarta Wachholz- Biczuja - za całokształt. Przyroda okazała się ciekawym motywem przewodnim i świetnym pomysłem, który przełożył się na wspaniałe wykończenia.
                                   

Fashionweek23.jpgO to moja subiektywna opinia about FashionPhilosophy. Śledziłyście tegoroczne pokazy? :)

Zdjęcia :elle.pl
Pokaż wszystkie (3) ›