Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 25 marca 2013

Liczba wpisów: 2

palqa
 
grzywka20.jpg

Każda z nas choć raz w ,życiu miała ochotę, żeby to zrobić. Choćby nie wiem co, to tak nas korci, że w końcu poddajemy się naszemu pragnieniu. Mowa tu oczywiście o grzywce.Jedne będą zadowolone z efektu, a inne wręcz przeciwnie- zrozpaczone. Pamiętam, że gdy ja zafundowałam sobie grzywkę nie mogłam siebie poznać. Dlatego jeśli któraś z was ma ochotę na totalną przemianę, to polecam:) Zwłaszcza, że wciąż jest w modzie. Komu najlepiej pasuje? Osobom o podłużnej twarzy oraz posiadaczkom dużego czoła. Prosta grzywka najlepiej komponuje się z długimi i grubymi włosami. Nawet jeśli nie odpowiadasz powyższemu opisowi, to spróbować zawsze warto.
grzywka18.jpg

grzywka16.jpg

grzywka12.png

grzywka13.jpg

grzywka1.jpg

grzywka15.jpg

grzywka10.jpg

grzywka5.jpg

grzywka8.jpg
 

palqa
 
Dziewczyny co się ostatnio dzieje z tym pingerem? Dodałam wpis o grzywce i widzę go tylko po zalogowaniu. Gdy się wylogowuję jest poprzedni wpis, a najświeższego nie ma. Z dodawaniem wpisu też zresztą są niezłe cyrki. Muszę dodawać go partiami :P Czy wy też tak macie?
  • awatar minimalistka87: oj tak... juz na swoim blogu wspominalam o problemach... dziewczyny pomogly mi rozwiazac :)
  • awatar LanVin.: @minimalistka87: no właśnie cały czas robię tak jak doradzały tobie dziewczyny jeśli chodzi o dodawanie wpisu. Ale to, że nie ma go gdy nie jestem zalogowana przewyższa moje zdolności. Chyba coś im się w systemie pochrzaniło.
  • awatar LaMaranga: A mi od jakiegoś czasu nie działa licznik odwiedzin...
Pokaż wszystkie (3) ›