Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 8 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

palqa
 
Ech...nie unikniemy tego. Chociaż nie wiem jak bardzo byśmy się starały i tak my, kobiety, pójdziemy w odstawkę. EURO 2012 jest bezkonkurencyjne:) No i można stroić fochy, można się oburzać, ale i tak nic to nie da. Jest oczywiście inne wyjście: oglądać ze swoim facetem mecze i bawić się tym. Ja nie jestem zagorzałą fanką piłki nożnej, ale muszę przyznać, że fakt, iż EURO jest organizowane w Polsce i wszyscy się tym emocjonują, wpływa to tez trochę na moje emocje. Oczywiście niektórzy mogę mieć już przesyt tych informacji o stadionach, piłkarzach itd, ale taką imprezę mamy raz na tysiąc lat, więc dajmy się ludziom nacieszyć;)

Strój dla mężczyzny podczas oglądania swojej ukochanej reprezentacji przed telewizorem (ale nie na stadionie) jest albo mało ważny albo jest to biało-czerwona koszulka z jakimś numerkiem i może szalik czy czapka. Kobiety mogą się ubrać podobnie jak facet, czyli:

kibic.jpg


Ale możemy też odstąpić od "szalikowej" reguły i tradycyjnie postawić na narodowe barwy, ale w zupełnie innym wydaniu:) Co o tym myślicie? :) Zostawiam was z inspiracjami i trzymam kciuki za chłopaków:)