Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 23 maja 2012

Liczba wpisów: 1

palqa
 
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a ja chciałabym zrobić coś z włosami.Znudziłam się moją fryzurą i jak każda kobieta potrzebuję od czasu do czasu jakiejś zmiany. Myślałam właśnie o zrobieniu ombre hair. Wygląda to tak :

ombre.jpg


Nie jest to oczywiście najnowszy trend, ale mam ochotę aby go wypróbować. No i tak szukałam i szukałam różnych inspiracji i na jednej z zagranicznych stron znalazłam coś takiego:

ombre1.jpg


Cóż to jest? Me zdziwienie było dość spore. Po rzetelnych i czasochłonnych poszukiwaniach w końcu  doszłam do tego, iż jest to puder koloryzujący do włosów. Nie znalazłam niestety nic na temat takich pudrów na polskich forach. Zdjęcie powyżej to puder Kevin Murphy's Color Bug i występuje w trzech kolorach: różowym, pomarańczowym i fioletowym. Połączenie tych trzech tonacji wygląda jeszcze ciekawiej. Tu możecie zobaczyć jak to się robi:Samo koloryzowanie wygląda tak samo jak farbowanie włosów bibułą. Ach bibuła...pamiętam te czasy kiedy to w podstawówce wspólnie z koleżankami potraktowałyśmy nią nasze kędziory i jak szybka była reakcja dyrektora.Domyślcie się jaka ;) Wracając do tematu. To zastanawia mnie czy wiecie coś więcej o tych pudrach? Spróbowałybyście czegoś takiego? Bardzo mnie to ciekawi;) Zostawiam was z tymi pytaniami i paroma inspiracjami:)
  • awatar gość: Kurde świetny ten puder... Nie trzeba niszczyć włosów farbą!!!
  • awatar sia0208: fajnie to wygląda :) ja jak na razie próbowałam kiedyś tylko bibułą XD
Pokaż wszystkie (2) ›