Wpisy użytkownika LanVin. z dnia 17 maja 2012

Liczba wpisów: 1

palqa
 
Styl grunge to istna kompozycja przeróżnych stylów: od etno po punk i jeszcze dalej. Koszula w kratę, podarte jeansy, martensy czy trampki to tylko niektóre znaki rozpoznawcze wyznawców tej konwencji. W modzie co chwila wielkiej sławy projektanci przemycają ten trend na salony , a fashionistki na ulicę;) I tak oto mamy skórzane ramoneski czy modne ostatnio powbijane ćwieki w buty, torebki i jeansowe ciuchy.
Czy u nas ten styl jest popularny? Uważam, że nie.  A na pewno nie na taką skalę jak w Wielkiej Brytanii. Choć nie mówię, że u nas całkowicie nie istnieje. Po prostu porównując nasze ulice z brytyjskimi to wypadamy słabo. Najczęściej trend ten preferują młodzi ludzie. W Polsce właśnie wśród młodzieży przyjął się chyba bardziej EMO style. Myślę, że w przypadku tych dwóch trendów wyznacznikiem w dużej mierze jest też muzyka.  A wy co sądzicie?

grunge.jpg

grunge19.jpg

grunge16.jpg

grunge12.png

grunge8.jpg

grunge7.png

grunge5.jpg

grunge4.jpg

grunge18.jpg
  • awatar I'm ur Drug babe †: Ja uważam własnie że ten styl wywodzi się od muzyki. Gunsi,70's/80's,hard rock itp. To trzeba czuć aby umieć się ubrać w Grunge style. Sztuczność nie wchodzi w gre, tym stylem się żyje ;)
  • awatar heavy me†al lover: lubie ten styl
Pokaż wszystkie (2) ›